Facebook
preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal

Ta strona używa plików cookies.

Polityka prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Akceptuję
O nas | KIK Ziemskie Produkty - substraty i podłoża torfowe, dachowe, kora
Wsparcie sprzedaży

Wsparcie sprzedaży

Dla sklepów ogrodniczych.

Banery, plansze, windery i katalogi.

Indywidualne projekty.

Jakość i doświadczenie

Jakość i doświadczenie

Ponad 45 lat doświadczenia.

Certyfikat ISO 9001 oraz PSDZ.

Tysiące zadowolonych klientów.

Różnorodne dostawy

Różnorodne dostawy

Worki (80 lub 250 litrów).

Big-bagi lub sprasowane big-bale.

Luzem (transport wywrotkami).

Kik Ziemskie Produkty

Poznaj nas bliżej!

Zobacz co nas wyróżnia i zapoznaj się naszą bogatą historią

Zespół KIK Ziemskie Produkty na targach

Jesteśmy obecni na targach

Od ponad dziesięciu lat uczestniczymy w targach Gardenia i Zieleń to Życie. Nasze produkty były wielokrotnie nagradzane. Dokładamy ogromnych starań aby działać profesjonalnie jako solidny dostawca. Nasze przeszło 45 letnie doświadczenie stawia nas jako eksperta od podłoży.

Wyróżnia nas jakość receptur

Bazujemy na solidnym podejściu do biznesu tak, by nasze produkty i obsługa dawały widoczne korzyści naszym klientom. Duży nacisk kładziemy na wyjątkowo powtarzalną jakość receptur i niespotykaną różnorodność używanych surowców. Podejmujemy się nowych tematów w zakresie „inżynierii glebowej”. Zależy nam na uczciwym podejściu do kontrahentów i maksymalnie profesjonalnym wsparciu technicznym.

Piękne miejsca na naszych substratach i podłożach torfowych

Tworzymy piękne miejsca

Produkujemy i dostarczamy do firm ogrodniczych solidne podłoża ogrodnicze. Bierzemy udział w wielu realizacjach, które upiększają naszą przestrzeń. Mieliśmy swój wkład w realizację ogrodów Zamku Królewskiego i Bulwarów Wiślanych w Warszawie. Efekty naszych działań można też dostrzec na wielu ulicach i torowiskach stolicy.

Rodzina

Jesteśmy firmą rodzinną

Nasza rodzinna firma zaczęła działalność ogrodniczą w latach 60-tych od produkcji kwiatów ciętych i warzyw. W roku 1972 rozpoczęliśmy produkcję i sprzedaż podłoży ogrodniczych, bazując na doświadczeniu z własnych upraw. Aktualnie skupieni jesteśmy już tylko na „Ziemskich Produktach” produkowanych w naszej fabryce pod Warszawą lub u naszych partnerów z innych krajów EU.

Misja

Nasza misja

Wspieramy firmy zajmujące się ogrodnictwem i tworzące piękne miejsca dostarczając solidne Ziemskie Produkty o wyjątkowej jakości receptur i opakowań. Dążymy do stabilnego rozwoju naszej organizacji i naszych kooperantów. Chcemy osiągnąć satysfakcję z szacunku okazywanego naszej firmie.

Transport substratów i podłoży torfowych

Sprawny transport

Dzięki doświadczeniu w logistyce, nowoczesnym maszynom i fachowej kadrze zapewniamy szybki i bezpieczny transport naszych produktów na terenie całej Polski i za granicę.

Nowoczesny zakład produkcyjny podłoży i substratów torfowych

Zakład produkcyjny

Posiadamy zakład produkcyjny pod Warszawą, w którym wykorzystujemy nowoczesne maszyny i metody produkcji.

Biuro KIK Ziemskie Produkty

Nowoczesne biuro

Posiadamy nowoczesne biuro pod Warszawą, w którym chętnie przyjmujemy naszych klientów.

Osiągnięcia

Zobacz z czego jesteśmy dumni

Certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 9001

Od 2005 roku doskonalimy system zarządzania jakością według normy ISO 9001 w zakresie produkcji i projektowania podłoży ogrodniczych.

Certyfikat PSDZ

Certyfikat PSDZ

Od wielu lat wspieramy merytorycznie i finansowo Polskie Stowarzyszenie „Dachy Zielone”. To organizacja promująca nowoczesne sposoby zazieleniania dachów i fasad budynków. W 2018 roku otrzymaliśmy od Zarządu Polskiego Stowarzyszenia „Dachy Zielone” CERTIFICATE OF ACHIEVEMENT – certyfikat osiągnięcia dorobku dla uhonorowania i udokumentowania całokształtu działalności spółki.

Logo PSCO

Wspieranie PSCO

Wspieramy Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych, jako dostawca ziem kwiatowych, kory, torfu. Produkujemy markę własną dla Centów Ogrodniczych zrzeszonych w tym stowarzyszeniu.

Zespół

Poznaj naszych pracowników

Tomasz Dmowski

Tomasz Dmowski

Sales Representative

Od 12 lat pracuję jako przedstawiciel firmy spotykając się bezpośrednio z naszymi kontrahentami. Zbieram zamówienia, rozwiązuję problemy i pozyskuję nowych odbiorców. Dbam o wsparcie sprzedaży organizując oraz biorąc udział w targach i dniach otwartych.

Marcin Kopczyński

Marcin Kopczyński

Sales Representative

Pracuję w firmie od 2015 roku. Koncentruję się na sprzedaży naszych produktów do hurtowni, sklepów, gospodarstw ogrodniczych, a także na budowy. Kładę duży nacisk na dobry kontakt z klientem. Wolny czas spędzam przede wszystkim z rodziną i przyjaciółmi. Lubie wędkować i podziwiać piękno przyrody.

Marcin Mistrzak

Marcin Mistrzak

Kik Mix EXPERT Product Manager

Sprawuję nadzór nad jakością, rozwojem i sprzedażą produktów linii Kik Mix EXPERT. Fascynuję się tematem torfu. Posiadam doktorat w tej dziedzinie. Moja praca doktorska dotyczyła mikroorganizmów żyjących w torfie. Pisze publikacje naukowe z zakresu ekologii. Moim hobby są góry.

Agata Mrozowska

Agata Mrozowska

Customer Service

Jestem sercem firmy. Pracuje w niej od 16 lat. Zajmuje się szeroko rozumianą obsługą klienta. Wolny czas spędzam na Pojezierzu Suwalskim, w kinie lub w teatrze.

Ilona Łukomska

Ilona Łukomska

Transport / Logistics

Zajmuję się profesjonalną obsługą klientów w zakresie dostaw całopojazdowych, drobnicowych oraz produktów luzem na terenie w Polski i Europy. Dbam o kompletność i terminowość dostaw oraz elastyczność w zakresie zmian w realizowanych zamówieniach.

Aneta Porucznik

Aneta Porucznik

Bookkeeping

To ja pierwsza w firmie odbieram telefony. Przyjmuję dostawy towarów i ewidencjonuję wszelkiego rodzaju dokumenty. Interesuję się medycyną niekonwencjonalną. Kocham stare filmy.

Anna Kruk

Anna Kruk

Bookkeeping

Jestem specjalistką od spraw trudnych, związanych z dokumentami i finansami. W firmie pracuję od dziecka, wspierając rodziców i brata. Moje hobby to podróże i motocykl.

Michał Sztucki

Michał Sztucki

Supply

Dbam o należyty stan magazynowy surowców, kontakt z dostawcami, wyszukiwanie nowych dostawców i kontakt z zagranicznymi kontrahentami. Interesuję się sportem i geografią.

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnościami

Wszystkie aktualności...