Facebook O nas - KIK Ziemskie Produkty

Ta strona używa plików cookies.

Polityka prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Akceptuję
O nas | KIK Ziemskie Produkty - substraty i podłoża torfowe, dachowe, kora
Wsparcie sprzedaży

Wsparcie sprzedaży

Dla sklepów ogrodniczych.

Banery, plansze, windery i katalogi.

Indywidualne projekty.

Jakość i doświadczenie

Jakość i doświadczenie

Ponad 45 lat doświadczenia.

Certyfikat ISO 9001 oraz PSDZ.

Tysiące zadowolonych klientów.

Różnorodne dostawy

Różnorodne dostawy

Worki (80 lub 250 litrów).

Big-bagi lub sprasowane big-bale.

Luzem (transport wywrotkami).

KiK Krajewscy

Podłoża dla hobbystów

Kik Mix EXPERT

Profesjonalne substraty i torfy

Kik Mix ROOF

Substraty na zielone dachy

Kik Mix CITY

Substraty do zieleni miejskiej

Kora ogrodowa

Wybierz frakcję i zastosowanie

Podłoża Bio

Ekologiczne ogrodnictwo

Kik Ziemskie Produkty

Poznaj nas bliżej!

Zobacz co nas wyróżnia i zapoznaj się naszą bogatą historią

Nasza misja

Dostarczamy solidne podłoża, ponieważ nieustannie dbamy o wysoką jakość naszych receptur i opakowań. Zależy nam na uczciwym podejściu do klientów i na udzielaniu profesjonalnego wsparcia technicznego. Nasze produkty i obsługa dają widoczne korzyści naszym klientom. Największą satysfakcję daje nam szacunek okazywany naszej firmie.

Doświadczenie

Jesteśmy ekspertem od podłoży z ponad 45 letnim doświadczeniem. Nasze produkty były wielokrotnie nagradzane. Prowadzimy produkcję na powierzchni około 4 hektarów. Potrafimy dostosować się do klienta i zmieniających się okoliczności.

Tworzenie pięknych miejsc

Wspieramy ludzi zajmujących się ogrodnictwem i tworzących piękne miejsca. Bierzemy udział w wielu inwestycjach, które upiększają przestrzeń miast. Mieliśmy swój wkład w realizację ogrodów Zamku Królewskiego i Bulwarów Wiślanych w Warszawie. Efekty działania naszych profesjonalnych podłoży można też dostrzec na wielu ulicach i torowiskach stolicy.

Jakość receptur

Kładziemy bardzo duży nacisk na wyjątkowo powtarzalną jakość naszych receptur i niespotykaną różnorodność używanych surowców. Podejmujemy się nowych tematów w zakresie tzw. inżynierii glebowej.

Osiągnięcia

Zobacz z czego jesteśmy dumni

Certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 9001

Od 2005 roku doskonalimy system zarządzania jakością według normy ISO 9001 w zakresie produkcji i projektowania podłoży ogrodniczych.

Certyfikat PSDZ

Certyfikat PSDZ

Od wielu lat wspieramy merytorycznie i finansowo Polskie Stowarzyszenie „Dachy Zielone”. To organizacja promująca nowoczesne sposoby zazieleniania dachów i fasad budynków. W 2018 roku otrzymaliśmy od Zarządu Polskiego Stowarzyszenia „Dachy Zielone” CERTIFICATE OF ACHIEVEMENT – certyfikat osiągnięcia dorobku dla uhonorowania i udokumentowania całokształtu działalności spółki.

Logo PSCO

Wspieranie PSCO

Wspieramy Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych, jako dostawca ziem kwiatowych, kory, torfu. Produkujemy markę własną dla Centów Ogrodniczych zrzeszonych w tym stowarzyszeniu.

Zespół

Poznaj naszych pracowników

Dmowski

Tomasz Dmowski

Regionalny kierownik sprzedaży

Od 12 lat pracuję jako przedstawiciel firmy spotykając się bezpośrednio z naszymi kontrahentami. Zbieram zamówienia, rozwiązuję problemy i pozyskuję nowych odbiorców. Dbam o wsparcie sprzedaży organizując oraz biorąc udział w targach i dniach otwartych.

Marcin Kopczyński

Regionalny kierownik sprzedaży

Pracuję w firmie od 2015 roku. Koncentruję się na sprzedaży naszych produktów do hurtowni, sklepów, gospodarstw ogrodniczych, a także na budowy. Kładę duży nacisk na dobry kontakt z klientem. Wolny czas spędzam przede wszystkim z rodziną i przyjaciółmi. Lubie wędkować i podziwiać piękno przyrody.

Mistrzak

Marcin Mistrzak

Product Manager

Sprawuję nadzór nad jakością, rozwojem i sprzedażą produktów linii Kik Mix EXPERT. Fascynuję się tematem torfu. Posiadam doktorat w tej dziedzinie. Moja praca doktorska dotyczyła mikroorganizmów żyjących w torfie. Pisze publikacje naukowe z zakresu ekologii. Moim hobby są góry.

Krupa

Andrzej Krupa

Regionalny kierownik sprzedaży

Przede wszystkim nie utrudniam życia swoim klientom. Dbam też o dobrą opinię naszej firmy, jako solidnego dostawcy. Ale kiedy jednak coś pójdzie nie tak, to odbieram telefon i słucham, a potem znajduję rozwiązanie. Najważniejsze jest dla mnie, żeby nasze relacje dobrze rosły na fantastycznym „podłożu”. Lubię zjeść dobry obiad i jak nie widzi tego mój prywatny diabetolog (żona), to nie pogardzę również ciastem drożdżowym, zwłaszcza ciepłym z mlekiem 🙂

Agata Mrozowska

Agata Mrozowska

Obsługa klienta

Jestem sercem firmy. Pracuje w niej od 16 lat. Zajmuje się szeroko rozumianą obsługą klienta. Wolny czas spędzam na Pojezierzu Suwalskim, w kinie lub w teatrze.

Ilona Łukomska

Ilona Łukomska

Transport / Logistyka

Zajmuję się profesjonalną obsługą klientów w zakresie dostaw całopojazdowych, drobnicowych oraz produktów luzem na terenie w Polski i Europy. Dbam o kompletność i terminowość dostaw oraz elastyczność w zakresie zmian w realizowanych zamówieniach.

Aneta Porucznik

Aneta Porucznik

Księgowość

To ja pierwsza w firmie odbieram telefony. Przyjmuję dostawy towarów i ewidencjonuję wszelkiego rodzaju dokumenty. Interesuję się medycyną niekonwencjonalną. Kocham stare filmy.

Anna Kruk

Anna Kruk

Księgowość

Jestem specjalistką od spraw trudnych, związanych z dokumentami i finansami. W firmie pracuję od dziecka, wspierając rodziców i brata. Moje hobby to podróże i motocykl.

Monika Sudomir-Kutyłowska

Zaopatrzenie

Dbam o należyty stan magazynowy surowców, kontakt z dostawcami, wyszukiwanie nowych dostawców i kontakt z zagranicznymi kontrahentami.

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnościami

Wszystkie aktualności...