Facebook O nas
preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal preloader-petal

Ta strona używa plików cookies.

Polityka prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Jakość i doświadczenie

Ponad 45 lat doświadczenia.

Certyfikat ISO 9001 oraz PSDZ.

Tysiące zadowolonych klientów.

Wsparcie sprzedaży

Dla sklepów ogrodniczych.

Banery, plansze, windery i katalogi.

Indywidualne projekty.

Różnorodne dostawy

Worki (80 lub 250 litrów).

Big-bagi lub sprasowane big-bale.

Luzem (transport wywrotkami).

Kik Ziemskie Produkty

Poznaj nas bliżej!

Zobacz co nas wyróżnia i zapoznaj się naszą bogatą historią

Zespół KIK Ziemskie Produkty na targach

Jesteśmy obecni na targach

Od ponad dziesięciu lat uczestniczymy w targach Gardenia i Zieleń to Życie. Nasze produkty były wielokrotnie nagradzane. Dokładamy ogromnych starań aby działać profesjonalnie jako solidny dostawca. Nasze przeszło 45 letnie doświadczenie stawia nas jako eksperta od podłoży.

Receptury substratów i podłoży torfowych

Wyróżnia nas jakość receptur

Bazujemy na solidnym podejściu do biznesu tak, by nasze produkty i obsługa dawały widoczne korzyści naszym klientom. Duży nacisk kładziemy na wyjątkowo powtarzalną jakość receptur i niespotykaną różnorodność używanych surowców. Podejmujemy się nowych tematów w zakresie „inżynierii glebowej”. Zależy nam na uczciwym podejściu do kontrahentów i maksymalnie profesjonalnym wsparciu technicznym.

Piękne miejsca na naszych substratach i podłożach torfowych

Tworzymy piękne miejsca

Produkujemy i dostarczamy do firm ogrodniczych solidne podłoża ogrodnicze. Bierzemy udział w wielu realizacjach, które upiększają naszą przestrzeń. Mieliśmy swój wkład w realizację ogrodów Zamku Królewskiego i Bulwarów Wiślanych w Warszawie. Efekty naszych działań można też dostrzec na wielu ulicach i torowiskach stolicy.

Rodzina

Jesteśmy firmą rodzinną

Nasza rodzinna firma zaczęła działalność ogrodniczą w latach 60-tych od produkcji kwiatów ciętych i warzyw. W roku 1972 rozpoczęliśmy produkcję i sprzedaż podłoży ogrodniczych, bazując na doświadczeniu z własnych upraw. Aktualnie skupieni jesteśmy już tylko na „Ziemskich Produktach” produkowanych w naszej fabryce pod Warszawą lub u naszych partnerów z innych krajów EU.

Misja

Nasza misja

Wspieramy firmy zajmujące się ogrodnictwem i tworzące piękne miejsca dostarczając solidne Ziemskie Produkty o wyjątkowej jakości receptur i opakowań. Dążymy do stabilnego rozwoju naszej organizacji i naszych kooperantów. Chcemy osiągnąć satysfakcję z szacunku okazywanego naszej firmie.

Transport substratów i podłoży torfowych

Sprawny transport

Dzięki doświadczeniu w logistyce, nowoczesnym maszynom i fachowej kadrze zapewniamy szybki i bezpieczny transport naszych produktów na terenie całej Polski i za granicę.

Nowoczesny zakład produkcyjny podłoży i substratów torfowych

Zakład produkcyjny

Posiadamy zakład produkcyjny pod Warszawą, w którym wykorzystujemy nowoczesne maszyny i metody produkcji.

Biuro KIK Ziemskie Produkty

Nowoczesne biuro

Posiadamy nowoczesne biuro pod Warszawą, w którym chętnie przyjmujemy naszych klientów.

Osiągnięcia

Zobacz z czego jesteśmy dumni

Certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 9001

Od 2005 roku doskonalimy system zarządzania jakością według normy ISO 9001 w zakresie produkcji i projektowania podłoży ogrodniczych.

Certyfikat PSDZ

Certyfikat PSDZ

Od wielu lat wspieramy merytorycznie i finansowo Polskie Stowarzyszenie „Dachy Zielone”. To organizacja promująca nowoczesne sposoby zazieleniania dachów i fasad budynków. W 2018 roku otrzymaliśmy od Zarządu Polskiego Stowarzyszenia „Dachy Zielone” CERTIFICATE OF ACHIEVEMENT – certyfikat osiągnięcia dorobku dla uhonorowania i udokumentowania całokształtu działalności spółki.

Logo PSCO

Wspieranie PSCO

Wspieramy Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych, jako dostawca ziem kwiatowych, kory, torfu. Produkujemy markę własną dla Centów Ogrodniczych zrzeszonych w tym stowarzyszeniu.

Zespół

Poznaj naszych pracowników

Tomasz Dmowski

Tomasz Dmowski

Przedstawiciel handlowy

Od 12 lat pracuję jako przedstawiciel firmy spotykając się bezpośrednio z naszymi kontrahentami. Zbieram zamówienia, rozwiązuję problemy i pozyskuję nowych odbiorców. Dbam o wsparcie sprzedaży organizując oraz biorąc udział w targach i dniach otwartych.

Marcin Kopczyński

Marcin Kopczyński

Przedstawiciel handlowy

Pracuję w firmie od 2015 roku. Koncentruję się na sprzedaży naszych produktów do hurtowni, sklepów, gospodarstw ogrodniczych, a także na budowy. Kładę duży nacisk na dobry kontakt z klientem. Wolny czas spędzam przede wszystkim z rodziną i przyjaciółmi. Lubie wędkować i podziwiać piękno przyrody.

Marcin Mistrzak

Marcin Mistrzak

Product Manager Kik Mix EXPERT

Sprawuję nadzór nad jakością, rozwojem i sprzedażą produktów linii Kik Mix EXPERT. Fascynuję się tematem torfu. Posiadam doktorat w tej dziedzinie. Moja praca doktorska dotyczyła mikroorganizmów żyjących w torfie. Pisze publikacje naukowe z zakresu ekologii. Moim hobby są góry.

Agata Mrozowska

Agata Mrozowska

Obsługa klienta

Jestem sercem firmy. Pracuje w niej od 16 lat. Zajmuje się szeroko rozumianą obsługą klienta. Wolny czas spędzam na Pojezierzu Suwalskim, w kinie lub w teatrze.

Ilona Łukomska

Ilona Łukomska

Transport / Logistyka

Zajmuję się profesjonalną obsługą klientów w zakresie dostaw całopojazdowych, drobnicowych oraz produktów luzem na terenie w Polski i Europy. Dbam o kompletność i terminowość dostaw oraz elastyczność w zakresie zmian w realizowanych zamówieniach.

Aneta Porucznik

Aneta Porucznik

Księgowość

To ja pierwsza w firmie odbieram telefony. Przyjmuję dostawy towarów i ewidencjonuję wszelkiego rodzaju dokumenty. Interesuję się medycyną niekonwencjonalną. Kocham stare filmy.

Anna Kruk

Anna Kruk

Księgowość

Jestem specjalistką od spraw trudnych, związanych z dokumentami i finansami. W firmie pracuję od dziecka, wspierając rodziców i brata. Moje hobby to podróże i motocykl.

Michał Sztucki

Michał Sztucki

Zaopatrzenie

Dbam o należyty stan magazynowy surowców, kontakt z dostawcami, wyszukiwanie nowych dostawców i kontakt z zagranicznymi kontrahentami. Interesuję się sportem i geografią.

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnościami

Wszystkie aktualności...