Facebook O nas - KIK Ziemskie Produkty
call mail
O nas | KIK Ziemskie Produkty - substraty i podłoża torfowe, dachowe, kora
Wsparcie sprzedaży

Wsparcie sprzedaży

Dla sklepów ogrodniczych.

Banery, plansze, windery i katalogi.

Indywidualne projekty.

Jakość i doświadczenie

Jakość i doświadczenie

Ponad 45 lat doświadczenia.

Certyfikat ISO 9001 oraz PSDZ.

Tysiące zadowolonych klientów.

Różnorodne dostawy

Różnorodne dostawy

Worki (80 lub 250 litrów).

Big-bagi lub sprasowane big-bale.

Luzem (transport wywrotkami).

KiK Krajewscy Podłoża dla hobbystów

KiK Krajewscy

Podłoża dla hobbystów

Kik Mix EXPERT Profesjonalne substraty i torfy

Kik Mix EXPERT

Profesjonalne substraty i torfy

Kik Mix ROOF Substraty na zielone dachy

Kik Mix ROOF

Substraty na zielone dachy

Kik Mix CITY Substraty do zieleni miejskiej

Kik Mix CITY

Substraty do zieleni miejskiej

Kora ogrodowa

Kora ogrodowa

Wybierz frakcję i zastosowanie

Podłoża BIO do ogrodnictwa ekologicznego

Podłoża Bio

Ekologiczne ogrodnictwo

Kik Ziemskie Produkty

Poznaj nas bliżej!

Zobacz co nas wyróżnia i zapoznaj się naszą bogatą historią

Misja

Nasza misja

Nasza misja to wspieranie firm z branży ogrodniczej w uprawie roślin i tworzeniu pięknych miejsc poprzez dostarczanie solidnych podłoży ogrodniczych o wyjątkowej jakości receptur, opakowań i dogodnych dostawach. Dążymy do stabilnego rozwoju naszej organizacji i naszych kooperantów, abyśmy mogli nadal dostarczać innowacyjne rozwiązania, które przynoszą korzyści dla naszych klientów. Naszym celem jest osiągnięcie satysfakcji poprzez zaufanie i szacunek, którymi nasza firma cieszy się wśród klientów, partnerów i pracowników.

Doświadczenie

Doświadczenie

Jesteśmy ekspertem od podłoży z 50 letnim doświadczeniem. Nasze produkty były wielokrotnie nagradzane. Prowadzimy produkcję na powierzchni około 6 hektarów. Potrafimy dostosować się do klienta i zmieniających się okoliczności. Dziennie w sezonie ładujemy do 60 TIRów gotowych podłoży. Zbudowaliśmy siatkę dostawców, którzy zapewniają nam stabilną podaż naszych podłoży.

Piękne miejsca

Tworzenie pięknych miejsc

Bierzemy udział w wielu inwestycjach, które upiększają przestrzeń miast. Mieliśmy swój wkład w realizację ogrodów Zamku Królewskiego i Bulwarów Wiślanych w Warszawie. Nasze profesjonalne podłoża przynoszą efekty widoczne w wielu ogrodach, na dachach nowoczesnych budynków, jak również na ulicach i torowiskach stolicy oraz innych dużych miast w Polsce i za granicą.

Receptury

Jakość receptur

Kładziemy bardzo duży nacisk na wyjątkowo powtarzalną jakość naszych receptur i niespotykaną różnorodność używanych surowców. Podejmujemy się nowych tematów w zakresie tzw. inżynierii glebowej. Rokrocznie zakładamy rozbudowane testy wegetacyjne aby sprawdzać receptury i stosowane surowce.

Osiągnięcia

Zobacz z czego jesteśmy dumni

Certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 9001

Od 2005 roku doskonalimy system zarządzania jakością według normy ISO 9001 w zakresie produkcji i projektowania podłoży ogrodniczych.

Certyfikat PSDZ

Certyfikat PSDZ

Od wielu lat wspieramy merytorycznie i finansowo Polskie Stowarzyszenie „Dachy Zielone”. To organizacja promująca nowoczesne sposoby zazieleniania dachów i fasad budynków. W 2018 roku otrzymaliśmy od Zarządu Polskiego Stowarzyszenia „Dachy Zielone” CERTIFICATE OF ACHIEVEMENT – certyfikat osiągnięcia dorobku dla uhonorowania i udokumentowania całokształtu działalności spółki.

Logo PSCO

Wspieranie PSCO

Wspieramy Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych, jako dostawca ziem kwiatowych, kory, torfu. Produkujemy markę własną dla Centów Ogrodniczych zrzeszonych w tym stowarzyszeniu.

Zespół

Poznaj naszych pracowników

Tomasz Dmowski - Przedstawiciel handlowy KIK Ziemskie Produkty

Tomasz Dmowski

Regionalny kierownik sprzedaży

Od 12 lat pracuję jako przedstawiciel firmy spotykając się bezpośrednio z naszymi kontrahentami. Zbieram zamówienia, rozwiązuję problemy i pozyskuję nowych odbiorców. Dbam o wsparcie sprzedaży organizując oraz biorąc udział w targach i dniach otwartych.

Marcin Kopczyński - Przedstawiciel handlowy KIK Ziemskie Produkty

Marcin Kopczyński

Regionalny kierownik sprzedaży

Pracuję w firmie od 2015 roku. Koncentruję się na sprzedaży naszych produktów do hurtowni, sklepów, gospodarstw ogrodniczych, a także na budowy. Kładę duży nacisk na dobry kontakt z klientem. Wolny czas spędzam przede wszystkim z rodziną i przyjaciółmi. Lubie wędkować i podziwiać piękno przyrody.

Marcin Mistrzak - Product Manager Kik Mix EXPERT

Marcin Mistrzak

Product Manager

Sprawuję nadzór nad jakością, rozwojem i sprzedażą produktów linii Kik Mix EXPERT. Fascynuję się tematem torfu. Posiadam doktorat w tej dziedzinie. Moja praca doktorska dotyczyła mikroorganizmów żyjących w torfie. Pisze publikacje naukowe z zakresu ekologii. Moim hobby są góry.

Andrzej Krupa - Przedstawiciel handlowy KIK Ziemskie Produkty

Andrzej Krupa

Regionalny kierownik sprzedaży

Przede wszystkim nie utrudniam życia swoim klientom. Dbam też o dobrą opinię naszej firmy, jako solidnego dostawcy. Ale kiedy jednak coś pójdzie nie tak, to odbieram telefon i słucham, a potem znajduję rozwiązanie. Najważniejsze jest dla mnie, żeby nasze relacje dobrze rosły na fantastycznym „podłożu”. Lubię zjeść dobry obiad i jak nie widzi tego mój prywatny diabetolog (żona), to nie pogardzę również ciastem drożdżowym, zwłaszcza ciepłym z mlekiem 🙂

Agata Mrozowska

Agata Mrozowska

Obsługa klienta

Jestem sercem firmy. Pracuje w niej od 16 lat. Zajmuje się szeroko rozumianą obsługą klienta. Wolny czas spędzam na Pojezierzu Suwalskim, w kinie lub w teatrze.

Ilona Łukomska

Ilona Łukomska

Transport / Logistyka

Zajmuję się profesjonalną obsługą klientów w zakresie dostaw całopojazdowych, drobnicowych oraz produktów luzem na terenie w Polski i Europy. Dbam o kompletność i terminowość dostaw oraz elastyczność w zakresie zmian w realizowanych zamówieniach.

Aneta Porucznik

Aneta Porucznik

Księgowość

To ja pierwsza w firmie odbieram telefony. Przyjmuję dostawy towarów i ewidencjonuję wszelkiego rodzaju dokumenty. Interesuję się medycyną niekonwencjonalną. Kocham stare filmy.

Anna Kruk

Anna Kruk

Księgowość

Jestem specjalistką od spraw trudnych, związanych z dokumentami i finansami. W firmie pracuję od dziecka, wspierając rodziców i brata. Moje hobby to podróże i motocykl.

Monika Sudomir-Kutyłowska

Zaopatrzenie

Dbam o należyty stan magazynowy surowców, kontakt z dostawcami, wyszukiwanie nowych dostawców i kontakt z zagranicznymi kontrahentami.

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnościami

Wszystkie aktualności...